Martina Kynčl Wittmayerová (39)

Kandidát číslo 9

Zaměstnání

Matka na plný úvazek

Vzdělání

Středoškolské s maturitou. SUPŠS Železný Brod – technický obor.

Rodina

Vdaná, 2 děti

Zájmy

V první řadě rodina, to je základ. Zahrada u domu také potřebuje moji péči, stejně jako domácnost, pes a jiná naše zvířena. Ráda trávím čas s rodinou a přáteli, ať už posezením u ohně či návštěvou nějaké pěkné kulturní akce. Před pár lety se mým velkým koníčkem stalo divadlo. Když je čas, ráda cestuji, věnuji se četbě, poslechu hudby a sleduji zápasy Bílých Tygrů.

Proč kandiduji do zastupitelstva?

Již delší dobu si všímám, jak se věci v Semilech mění. Nejvíce jsem to pocítila, když jsem se před devíti lety přestěhovala z Turnova zpět do Semil. Po šesti letech mimo mé rodné město na mě Semily působily světleji, veseleji, rozkvetleji, moderněji... Mám Semily ráda, záleží mi na tom, jakým způsobem se jejich tvář proměňuje, a chci se na tom podílet.

Co mám rád(a)?

Mám ráda každé ráno, které mě přivítá. Miluji úsměvy svých dětí, pracovitost mého muže, rozkousané boty od našeho psa, pevná přátelství…..a kávu ;-)
Nemám ráda lháře, pokrytce a remcaly.

V čem vidím největší slabiny města?

V dopravním napojení. V nedostatku pracovních příležitostí (i přes současnou nízkou nezaměstnanost). A také v lidech. Najde se tady nespočet lidí, kterým se nic nelíbí, jsou pořád nespokojeni, ale pro zlepšení dané situace nic udělat nechtějí. To mě mrzí.

Co mám na/v Semilech nejraději?

Na Semilech mám nejraději jejich rytmus, kterým dýchají.
A kavárny :-)

Můj životní vzor?

Nemám životní vzor. Vážím si spousty lidí, od kterých jsem měla tu čest se nějakým způsobem poučit, načerpat moudro, inspirovat se... ale ten základ, to jádro, hledám sama v sobě.

« Zpět na seznam kandidátů