Karel Mařatka (44)

Kandidát číslo 13

Zaměstnání

od roku 2003 v Ontex CZ Turnov

Vzdělání

Středoškolské (strojní konstruktér) SPŠ Jičín

Rodina

Manželka a dvě děti + dospělá dcera z prvního manželství

Zájmy

Těch je velká spousta. Jako hlavní vidím sport, 21 let jsem rozhodčí fotbalu na krajské úrovni, dále četba, psaní poezie (teď již málo), no a v poslední době mě baví kulečník. Dále pak příroda a houbaření. Nesnáším pocit nudy!

Proč kandiduji do zastupitelstva?

45 let mi Semily dávaly. Ať už to byl pocit bezpečí, sounáležitosti, blízkost přírody, spoustu přátel atd. … Je na čase začít vracet Semilům nabyté zkušenosti a udělat něco pro budoucnost našich dětí… Nechci za dvacet let sedět u piva a stěžovat si na to, že tenkrát jsem mohl něco udělat a neudělal to…

Co mám rád(a)?

Mám rád dobrý humor i s trochou sarkasmu, dobré pivo, dobré jídlo. Mám rád lidi bez ohledu na jejich názor. Nesnáším lhaní a lidskou hloupost. Každý se můžeme dívat na různé problémy jinak, ale nesouhlas s někým jiným neznamená, že ho budu urážet a házet klacky pod nohy.

V čem vidím největší slabiny města?

Zaměstnanost - resp. Pracovní příležitosti pro zdejší obyvatele.
Rozvoj města – Některé věci se táhnou příliš dlouho a konec je jakoby v nedohlednu
Kvalita cest a silnic – zejména v okrajových částech Semil
Kolonka – semilské gheto – a přitom je to tak nádherně situované místo, které má dle mého názoru velký potenciál.

Co mám na/v Semilech nejraději?

Postavím se doprostřed náměstí a půjdu 20 minut jakýmkoli směrem a jsem v přírodě – nádhera! Mám Semily rád a cítím se býti patriotem.

Můj životní vzor?

Každý, kdo se nenechá odradit jedním neúspěchem, kdo umí naslouchat ostatním, kdo dokáže obětovat svůj čas a energii ve prospěch druhých. Každý kdo dokáže více dávat, než brát!

« Zpět na seznam kandidátů