Podporují nás

 • Marcela Volšičková

  Marcela Volšičková

  Proč podporuji Volbu pro Semily?
  Volba pro Semily se snaží ukázat, že komunální politika lze dělat poctivě a slušně.
  Co mám na Semilech nejraději?
  Že se v Semilech dobře žije.
 • Josef Zdražil

  Josef Zdražil

  Proč podporuji Volbu pro Semily?
  Po roce 1989 jsem byl členem tří zastupitelstev. Vždy jsem si myslel, že zvláště na komunální úrovni by měli zastupitelé podporovat návrhy, které se jim zdají dobré a prospěšné pro město. Bez ohledu na to, kdo s těmi návrhy přichází. Zdá se mi, že členové VpS jsou schopni takto jednat. Jsou mladí a schopní přicházet s dobrými nápady. Proto mají moji podporu.
  Co mám na Semilech nejraději?
  Mám rád krajinu a přírodu kolem Semil.
 • Lukáš Melich

  Lukáš Melich

  Proč podporuji Volbu pro Semily?
  Volbu pro Semily jsem podporoval již před čtyřmi lety, a když mě tito mladí lidé poprosili o pomoc i letos, řekl jsem znovu ano. Vedlo mě k tomu několik důvodů. Tím hlavním byl asi směr, kterým se Semily v pár posledních letech vydaly. Jednoduše se mi líbí, jak se Semily mění stále k lepšímu a hezčímu městu k žití, a přál bych si, aby to i nadále takto pokračovalo. Dalším důvodem je určitá snaha nějak konkrétněji tomuto nastavenému rozvoji Semil pomoci. Z časového důvodu si stále nemohu dovolit být přímo na kandidátce VpS, a jelikož nechci být jako mnozí, co jen sedí doma a kritizují vše, co se v Semilech děje, snažím se zatím VpS pomoci alespoň tímto způsobem jako podporovatel.
  Co mám na Semilech nejraději?
  Uváděl jsem to již před čtyřmi lety a musím to vyslovit opět. Je to jejich okolní příroda a jejich, pro mě, strategická poloha. V poslední době tu trávím, stále více času a musím říci, že zdejší příroda a okolí Semil se mi líbí čím dál, tím více. Pro mě osobně skvělé místo pro život.
 • Milena Zdražilová

  Milena Zdražilová

  Proč podporuji Volbu pro Semily?
  Kandidáty znám, mají moji důvěru, věřím, že jsou schopni přinášet dobrá rozhodnutí, proto je podporuji.
  Co mám na Semilech nejraději?
  Líbí se mi, jak jsou Semily zelené a rozkvetlé.
 • Marcel Bažant

  Marcel Bažant

  Proč podporuji Volbu pro Semily?
  Podporuji tuto stranu, protože se mně líbí, co všechno už dokázala. <br> Chtěl bych podpořit nové projekty , které se do budoucna chystají – nejvíce na rekonstrukci městského stadionu.
  Co mám na Semilech nejraději?
  Přírodu a jeho okolí, to máme jednoznačně nejhezčí.
 • Petr Matoušek

  Petr Matoušek

  Proč podporuji Volbu pro Semily?
  Několik členů této strany delší dobu znám a sleduji jejich názory. Líbí se mi jejich nadšený přístup i odbornost, díky které se Semily komplexně mění k lepšímu. Za sebe mohu komentovat například předmět mého zájmu, kterým je veřejný prostor. Dobře fungující a esteticky uchopené prostředí je odrazem společnosti ve smyslu její zdravosti a jisté uvědomělosti. Od prostředí se to pak samozřejmě vrací zase k lidem. Komunální politika je nástroj, který má na toto veliký vliv. V Semilech naštěstí takto uvědomělé politiky máme a já přeji Volbě pro Semily, aby mohla pokračovat v dobré práci, která má výsledky.
  Co mám na Semilech nejraději?
  Líbí se mi místa setkávání, kde to kulturně žije, ale i místa klidu, kde "promlouvá příroda". A samozřejmě také, že tu máme skvělý orchestr!