Bc. Lena Mlejnková (43)

Kandidát číslo 1

Zaměstnání

starostka města Semily

Vzdělání

Vysokoškolské – Metropolitní univerzita Praha - veřejná správa

Rodina

vdaná, dvojčata 14 let

Zájmy

Mým zájmem je moje rodina a naše krásné město. Po náročném období studia mám už více času na četbu knih a mým koníčkem je také moje psí kamarádka Lotka. Pejsek je důvod jít na procházku a házet míček jako skvělý relax.

Proč kandiduji do zastupitelstva?

Volba pro Semily je skvělá parta lidí, neuzavřeli jsme se do sebe, ale naše řady obohatili další semiláci a přinesli také nové nápady. Jsme přátelé, kolegové a spojuje nás stejný zájem, naše město. Semily, město pro všechny generace charakterizuje naši vizi rozvoje města. Do zastupitelstva města kandiduji, protože mi není lhostejné, jak se bude naše město dále měnit a rozvíjet.

Co mám rád(a)?

Nemám ráda rajčata, nemoci a neupřímnost. Mám ráda zajímavé knížky, kočky a dobré jídlo.

V čem vidím největší slabiny města?

Naše město se dlouhodobě potýká se nedostatkem kvalitního dopravního napojení a s tím souvisí zaměstnanost. Dlouhodobě usilujeme o propojení našeho regionu komunikací R35 se zachováním krásné přírody a životního prostředí. Slabinou je také nedostatek ambulantních lékařů, kde úkol zdravotních pojišťoven je zajištění dostupné kvalitní péče. Město se snaží tuto slabinu řešit podporou formou pronájmu bytů a projektem zubních ambulancí v MMN a.s.

Co mám na/v Semilech nejraději?

To je hodně těžká otázka. Lidé jsou to, co tvoří město, domy a silnice jsou důležité, ale na Semilech mám nejraději lidi, kteří v něm žijí. Máme úžasnou spolkovou a volnočasovou činnost, která tvoří to srdce a duši města.

Můj životní vzor?

Mým životním vzorem je moje babička. Dáma, která od roku 1920 zažila 10 prezidentů, naučila se s výdobytky naší elektronické doby a vždy s nadhledem a láskou mi dokázala poradit a naslouchat. Vždy mi byla úžasnou oporou a moc mi chybí. Říká se že, jsme všichni nahraditelní, ale ne vždy tomu tak je. Budu na ni vždy s láskou vzpomínat. Na krásné dětství mezi králíky, Jizerou a pouťovými koláči.

Kontakt

telefon: 776 194 131
e-mail: lena.mlejnkova@seznam.cz

« Zpět na seznam kandidátů