Mgr. Stanislav Ulvr (36)

Kandidát číslo 7

Zaměstnání

Učitel angličtiny a metodik prevence sociálně patologických jevů na Gymnáziu Ivana Olbrachta.

Vzdělání

Středoškolská studia jsem absolvoval na Gymnáziu Ivana Olbrachta v Semilech a na Westwood Highschool ve městě Mesa v Arizoně, USA. Po maturitě v roce 1999 jsem pokračoval ve studiích na Technické univerzitě v Liberci, Pedagogické fakultě, kde jsem promoval v roce 2004. Při zaměstnání jsem se dále vzdělával na Univerzitě Hradec Králové, kde jsem svá studia ukončil v roce 2013.

Rodina

Svobodný, bezdětný.

Zájmy

Rekreační sport – hlavně cyklistika, běžky a vysokohorská turistika. Dále rád cestuji po světě, kromě většiny evropských zemí jsem navštívil také USA, Mexiko a Japonsko. A když je čas, tak si rád přečtu dobrou knížku nebo vyrazím na procházku se psem.

Proč kandiduji do zastupitelstva?

Myslím si, že v Semilech došlo za posledních dvanáct let k mnoha pozitivním změnám. Město Semily dostalo novou tvář a v některých věcech je dáváno za příklad ostatním městům a obcím v České republice. Svojí kandidaturou chci vyjádřit podporu těmto změnám a chci se na nich dále aktivně podílet.

Co mám rád(a)?

Rád se věnuji svým zájmům, poznávám nové lidi, nové země a získávám nové vědomosti. Mám rád své přátele a rád s nimi chodím sportovat, grilovat maso nebo posedět v hospůdce. Dále mám rád, tedy spíše jsem velkým fanouškem, Bílých Tygrů z Liberce :-)
Nemám rád arogantní chování, lidskou hloupost a přehnanou byrokracii. A ještě nemám rád rajčata, koprovou a křenovou omáčku.

V čem vidím největší slabiny města?

Jednou z největších slabin Semil je, dle mého názoru, skutečnost, že spousta mladých lidí, kteří odejdou studovat do větších měst se po absolvování školy do Semil již nevrací. Jsem rád, že poslední dobou se začínají objevovat i lidé, kteří dávají Semilům přednost před ruchem velkoměsta, ale bohužel jsou to stále spíše výjimky.

Co mám na/v Semilech nejraději?

Semily se nachází v malebné podkrkonošské krajině a jsou obklopeny krásnou přírodou, což přímo vybízí k podnikání výletů do bližšího i vzdálenějšího okolí. Ze Semil to není daleko... :-)

Můj životní vzor?

Životní vzor nemám. Myslím si, že inspirativní lidi potkáváme ve svém životě každý den :-)

« Zpět na seznam kandidátů