PhDr. Ing. Dagmar Ouhrabková, MBA (50)

Kandidát číslo 10

Zaměstnání

vedoucí odboru kancelář tajemníka, zástupkyně tajemníka, město Jilemnice
poradenství, lektorování

Vzdělání

vysokoškolské
obor sociální komunikace ve státní správě – Univerzita Hradec Králové
obor sociální pedagogika – Univerzita Hradec Králové
obor veřejná správa a regionální rozvoj – Česká zemědělská univerzita v Praze
obor sociální práce – Vysoká škola zdravotnictví a sociální práce sv. Alžběty v Bratislavě
MBA Executive - Praha

Rodina

manžel Jan, syn Adam

Zájmy

Ve volném čase nejraději cestuji, sportuji a zpívám.

Proč kandiduji do zastupitelstva?

Protože se chci aktivně podílet na dalších změnách v Semilech, spolupracovat s lidmi, kteří naše město posunuli k lepšímu, být nápomocná svými zkušenostmi a odborností v rámci dlouholeté praxe ve veřejné správě a v práci s lidmi.

Co mám rád(a)?

Mám ráda každé nové poznání, setkávání s novými lidmi a pokoru v mezilidských vztazích. Nemám ráda přetvářku, aroganci, neúctu a manipulaci.

V čem vidím největší slabiny města?

V množství podniků pro uplatnění většího počtu zaměstnanců (mini průmyslová zóna), v nedostatku kvalitního bydlení pro začínající mladé rodiny (což opět souvisí s nabídkou pracovních příležitostí), bylo by prospěšné podpořit cestovní ruch – Semily jsou krásné a mají co nabídnout, věnovat pozornost rozvoji služeb cestovního ruchu.

Co mám na/v Semilech nejraději?

Semily jsem si v dětských letech představovala jako místo, kde bych chtěla bydlet, navštěvovala jsem je z nedalekého Vysokého nad Jizerou a vždy mi tady bylo moc dobře. S rodinou zde žiji natrvalo od roku 1992. Miluji řeku Jizeru a nádhernou přírodu okolo ní.

Můj životní vzor?

Každý člověk, který se umí radovat ze života a maličkostí. Každý člověk, mající velký potenciál vědomostí, ale přitom zůstávající lidskou bytostí ve své přirozenosti, s pokorou a úctou k druhým. Moji rodiče skrze jejich pracovitost, lásku a podporu. Náš syn a jeho inspirativní pohledy na svět a věci kolem nás.

« Zpět na seznam kandidátů